Pas daljes së Trixës Donaldit nuk i mungoi kujdesi, ja kush ja pergatiti mengjesin…

Uncategorized

Pas më shumë se 100 ditë qëndrimi në shtëpinë e famshme të Shqipërisë, Beatrix Ramosaj mbrëmë u eliminua me votat e publikut.

Largimi i saj nga BBV la të thyer Donaldin me të cilin edhe kanë filluar një lidhje dashurie tash e dy muaj. Por edhe banorët tjerë nuk e pritën mirë largimin e saj,

Einxhel, Arjola dhe Egzona janë ato që janë ndier keq pas eliminimit të Trixës. Sot në mungesë të saj është Egzona ajo e cila po kujdeset për Donaldin duke i përgatitur atij mëngjesin.

Theksojmë se Egzona është një nga banoret e reja e cila u afrua më së shumti me Trixën dhe Donaldin.

Pas daljes së Beatrix Ramosaj nga shtëpia e “Big Brother Vip”, Donaldi është shqetësuar për këngëtaren teksa ka thënë se ka frikë për jashtë.

Kujtojmë se Triksa ka pasur gjithmonë frikë për atë që e priste kur të linte shtëpinë dhe këtë gjë siç duket ja ka “transmetuar” edhe aktorit.

Ky i fundit i ka thënë Triksës “Nëse ke diçka, merr Romeon në telefon nëse ke shqetësim, për çdo gjë. Ai do të jetë afër teje”, – tha Donaldi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.