Pas eleminimit nga Big Brother VIP, zhduket Beatrixe!

Uncategorized

Spektakli i së premtes i “Big Brother VIP Albania”, ka pasur një dinamikë të jashtëzakonshëm, por edhe me diskutime mjaftë banale. Në fakt, zgjatjja e shout real ka bërë që “Big Brother VIP” të nisë e të bajatizohet.

Nga shtëpia e “Big Brother” ka dalë Beatrix Ramosaj, kisne si më e votuara e publikut për ta lënë shtëpinë dhe ëndrrën për çmimin e madh.

Beatrix është dukur mjaftë e shqetësuar pas daljes, madje drridhej në studio, shkruan kosovarja.

Sot, ajo nuk është lajmëruar fare në Instagram, ndërkohë që gjatë gjithë qëndrimit të saj në shtëpi faqja e saj ka qenë tejet aktive.

Leave a Reply

Your email address will not be published.