Për herë të parë, Mc Kresha tregon raportin e ngushtë që ka me vajzën

Uncategorized

Reperi i njohur shqiptar, Mc Kresha vazhdon të jetë një ndër emrat më të suksesshëm në industrinë muzikore. Ai ka qenë i ftuar në “Shqipëria live” ku për herë të parë ka folur rreth familjes së tij. Mc Kresha ka treguar raportin e ngushtë me vajzën e tij dhe dashurinë e madhe që e ka ndaj saj dhe bashkëshortes.

“Shumicën e kohës çohem unë në mëngjes me vajzën, nusja ime është në pritje të fëmijës tonë të dytë, sot në mëngjes isha me vajzën, duhet t’i rri gati por më kënaq, unë jam shumë i lidhur me vajzën, kënaqëm me të se është në periudhën kur po fillon të flasë”, u shpreh Kresha./GazetaBlic/

Leave a Reply

Your email address will not be published.