Tuna shfaqet e thjeshtë dhe me plot stil në imzhet e fundit

Uncategorized

Tuna nuk është se qëndron shumë aktive në rrjetet sociale. Mirëpo, saherë që poston dicka ajo tërheq vëmendjen e adhuruesve të saj e nganjeherë edhe të medive.

Së fundmi, në Instagram Tuna ka shpërndarë disa imazhe ku duket në super formë, dhe super bukur.

E renduar shumë me ngjyra, por ishte e veshur me shumë stil dhe sic dukej nga i amzhet e mbushur me plotë pozitivitet./Kosovarja/

Leave a Reply

Your email address will not be published.