Arjan Konomi konfirmon për herë të parë lidhjen e dashurisë

Mbrëmjen e djeshme një mama single u bë pjesë e “Përputhen”. Ajo nuk u prit aspak mirë nga opinionisti Arjan Konomi. Sipas Arjanit, Çiljeta nuk ka ardhur në emision për të gjetur dashurinë, por për famë. Gjatë debatit të tyre u prek dhe jeta private e opinionistit, i cili konfirmoi se është në një lidhje […]

Continue Reading

Donaldi rikthehet me Bora Zemanin pas ndarjes me Beatrixën? Aktori i lë të gjithë pa fjalë me veprimin e tij të fundit (FOTO)

Trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix vazhdon të mbetet më i komentuari edhe pas përfundimit të realitshow-t “Big Brother Albania VIP”. Donald Veshaj hyri në lojë i dashuruar me Bora Zemanin, teksa herë pas here i pranonte banorëve të tjerë ndjenjat për të. Ai pati një takim me Borën brenda shtëpisë, ku i dhuroi një puthje në buzë dhe […]

Continue Reading

I dha fund lidhjes me Donaldin, Beatrix Ramosaj del me reagimin e papritur: Jam me lot në sy duke e ditur që… (FOTO)

Këngëtarja Beatrix amoasj dhe aktori i njohur i humorit, Donald Veshaj i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë që nisën brenda shtëpisë së ‘Big Brother VIP’. Ky lajm ka nisur që të qarkullojë menjëherë pas përfundimit të reality show-t, ku dyshja nuk u panë më bashkë. Ndërkaq, ndarja u finalizua dhe me heqjen […]

Continue Reading

Fisnik Syla sërish beqar, zbulon gjithçka…

U përfol shumë rreth martesës së tyre e që për një kohë asnjëri nuk dha përgjigje konkrete, shkruan Kosovarja. Por, siç duket, dyshja në fjalë kanë vendosur t’i japin fund spekulimeve. Këtë e bëri biznesmeni Fisnik Syla, i cili përmes një postimi në profilin e tij bëri të ditur se është sërish beqar. Kujtojmë se […]

Continue Reading

Big Mama merr dhuratë për ditëlindje një veturë luksoze

Big Mama feston sot ditëlindjen. Këngëtarja tetovare sot ka mbushur 35 vjet, meqë rast ka pranuar shumë urime në rrjetet sociale. Përveç urimeve ajo ka treguar edhe dhuratën luksoze që ka pranuar sot. Big Mama ka pozuar pranë një veturës së tipit Hyundai Kona duke treguar se kjo është dhurata e ditëlindjes. “Dhurata më e […]

Continue Reading

Leonita ndan imazhin më të bukur familjar

Leonita dhe Graniti shumë herë ndajnë momentet e lumtura që përjetojnë së bashku. Çifti janë prindër të dy vajzave, ku shumë herë postojnë imazhe të ndryshme për ndjekësit që kanë, shkruan “Kosovarja”. Edhe në këtë ditë vikendi, ishte ideja e Leonitës që ta shkrepin një imazh tejet interesant dhe të bukur. E gjithë familja duken […]

Continue Reading

Kledi zbulon se si nisi lidhja e Fifit me Adisin “Unë i prezantova por nuk e prisja”

Fifi ka nisur një lidhje të re dashurie me Adis Patushin. Çifti prej javësh po shfaqen kudo bashkë dhe të lumtur dhe publike e bënë shumë pak kohë pasi u lidhën. Kledi Hysa ka zbuluar se ka qenë ai që i ka prezantuar çiftin me njëri-tjetrin. Ish-banori dhe Adisi janë kushërinj të afërt dhe janë […]

Continue Reading