Sarah Berisha shtatzënë për herë të parë?

Uncategorized

Mjafton një foto me barkun paksa të rrumbullakosur të një personazhi publik që njerëzit të fillojnë të aludojnë për shtatzëni.

Kështu ka ndodhur edhe me Sarah Berishën e cila ka postuar disa foto në Instagram ku shihet e veshur me një kostum të kuq që përmban një xhaketë të shkurtër dhe një fund.

Mirëpo, ndjekësit e blogeres kanë nisur të komentojnë se ajo është në pritje të ëmbël. “Je në pritje të ëmbël?”, pyet dikush, teksa të tjerë nuk kanë ngurruar as ta urojnë duke shkruar: “Urime shtatzënia.”

Të tjerë aludojnë se e gjitha lidhet me veshjen dhe pozicionin e fotos që ka bërë që Sarah të duket me barkun më të rrumbullakosur se zakonisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published.