FOTO/ Bora Zemani dhe Donald Veshaj u shfaqën bashkë, por si e priti Beatrix Ramosaj rikthimin e tyre?

Çfarë po bënte Beatrix Ramosaj kur rrjeti po ziente për Bora Zemanin dhe Donald Veshajn që u shfaqë krah për krah? Ata kanë qenë mbrëmjen e djeshme të ftuar në sfilatën e stilistit nga Kosova Valdrin Sahiti. Dhe kur të gjithë prisnin çfarë do ndodhte po të përballeshin, ata kanë surprizuar duke u shfaqur krah […]

Continue Reading

“Bruno zhgënjim, Bledi frikacak”/ Efi habit me deklaratat pas daljes nga Për’puthen: Kam dashur t’ia shkul flokët….

Ish-konkurrentja e Për’puthen Ifigjenia Dhedhes, e njohur thjesht si Efi, ka folur për raportin e saj me djemtë pas përfundimit të programit, debateve dhe ftesën për “Big Brother Vip 2.” Duke folur për ish-konkurrentin, Bruno Shemsho, me të cilin ka pasur disa takime në fillim të eksperiencës së saj në program, ajo shprehu se është […]

Continue Reading

Donald Veshaj i bën një “rreng” Elgit Dodës live në emision/ Reagimi i këngëtarit nuk duhet humbur: O idiot, nuk je….

E premtja mbrëma duket se tashmë i dedikohet “Më Lër Të Flas”, emisionit të Donald dhe Romeo Veshajt. Dyshja kanë transmetuar puntatën e katërt, mbrëmjen e djeshme e cila nuk ka kaluar pa u komentuar në rrjet. Të ftuarit e kësaj mbrëmje ishin Agron Llakaj dhe Semi Jaupaj. Me këtë të fundit Donaldi ka realizuar […]

Continue Reading

Bieta Sulo shtatzënë? Kështu qëndron e vërteta

Ka disa ditë që po përfolet për një shtatzëni të mundshme të moderatores shqiptare, Bieta Sulo. Mirëpo, për “Ftesë në 5” ajo ka shuar këtë kureshtje. Inida Kreuz e cila njihet si “Zhaku” i tha se ka marrë nur shtatzënie, duke e ng.acmuar të rrëfejë diçka më shumë. “Faleminderit, por nuk jam se kam parë […]

Continue Reading

Sabri Fejzullahu: Po më kërkojnë të bëhem imazh i spitalit, se kam hangër shumë zemra

Artisti Sabri Fejzullahu rrëfeu më shumë për jetën profesionale e personale. Mes vargjesh, ai i riktheu këngët e vjetra të tij, të qëndisura me art e të cilat nuk vdesin kurrë. Një mesazh dërguar pesë miqve të Xherit në emisionin “N’maje të gjuhës” thuhej se Sabrianos po i kërkojnë të bëhet imazh i një spitalit. […]

Continue Reading

Pse e la këngën nëna e Norës, ylli i muzikës folklorike e popullore?

Vitet e fundit njihet si nëna e Nora e Era Istrefit, por dikur ishte ylli i padiskutueshëm i muzikës folklorike dhe asaj popullore. Syzana Tahirsylaj është zëri nga Dukagjini që jehojë për shumë vite me radhë, duke u bërë këngëtarja që publiku e donte dhe pëlqente fuqishëm. Në fillimet e saj këndonte këngë folklorike me […]

Continue Reading

Si po shkon lidhja e Rina Balajt me të dashurin, nuk sjellin foto bashkë

Rina Balaj tash e disa vite është në lidhje dashurie me reperin e njohur Sin Boy. Në fillimet e tyre ata qëndronin mjaftë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme pran njëri tjeterit. Mirëpo, tash nuk është se po shpërndajnë imazhe të përbashkëta, hera e fundit kur Rina ka postuar imazh bashkë me partnerin […]

Continue Reading

Ilir Shaqiri zbulon emrin e vajzës së Arbana Osmanit?

Një koment i balerinit Ilir Shaqiri në Instagramin e Arbana Osmanit ka ngjallur dyshime se balerini mund të ketë zbuluar emrin e vajzës së moderatores së njohur që pritet të vijë së shpejti në jetë. Arbana ka postuar disa foto dhe Iliri nuk ka ngurruar t’i komentojë. “Aria” shkruan ai duke vendosur emojin e dy […]

Continue Reading