Bieta Sulo shtatzënë? Kështu qëndron e vërteta

Uncategorized

Ka disa ditë që po përfolet për një shtatzëni të mundshme të moderatores shqiptare, Bieta Sulo.

Mirëpo, për “Ftesë në 5” ajo ka shuar këtë kureshtje.

Inida Kreuz e cila njihet si “Zhaku” i tha se ka marrë nur shtatzënie, duke e ng.acmuar të rrëfejë diçka më shumë.

“Faleminderit, por nuk jam se kam parë së fundmi që më kanë bërë shtatzënë dhe me vajzë, më marrin edhe të afërmit në telefon dhe më thonë “pse s’më thua”, tha Bieta./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published.