Si po shkon lidhja e Rina Balajt me të dashurin, nuk sjellin foto bashkë

Uncategorized

Rina Balaj tash e disa vite është në lidhje dashurie me reperin e njohur Sin Boy.

Në fillimet e tyre ata qëndronin mjaftë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme pran njëri tjeterit.

Mirëpo, tash nuk është se po shpërndajnë imazhe të përbashkëta, hera e fundit kur Rina ka postuar imazh bashkë me partnerin ka qenë në vitin 2021.

Si duket, çifi po e mbajnë lidhjen në privatësi, dhe po preferojnë që gjithçka ta mbajnë përvete duke mos e ndarë as me fansat e tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published.