Einxhel dèbàtòn me Donaldin: Ti je po aq fàllsö si jashtë shtëpisë së Big Brother VIP

Einxhel dhe Donaldi ka një javë që nuk kanë fare komunikim me njëri-tjetrin. Pas një klipi të dhënë, Einxhel dhe Donaldi kanë debatuar sërish, derisa moderatorja është shprehur se tani i ka bërë “block” Donaldit për herë të dytë Madje, Einxhel i tha Donaldit se nuk e beson lidhjen e tij me Trixën, pra nuk […]

Continue Reading

Florian Marku arrin marrëveshjen me gjigantin botëror, në verë vjen në “Air Albania”

Boksieri shqiptar, Florian Marku ka arritur marrëveshje me mediumin gjigant, Sky Sports për transmetimin e meçeve të tij. Marku ka zbuluar se tani Sky dhe Boxxer do ta përcjellin atë në çdo meç, madje ata do të vijnë edhe në Shqipëri gjatë verës, ku ai do të zhvillojë një luftë në “Air Albania”“Jam i lumtur […]

Continue Reading

Edi lë Adën dhe rikthehet në Për’puthen, ja cilen vajze zgjedh

Edi ka preferuar të rikthehet në Për’puthen me synime të qarta tashmë. Ai ka ardhur me energji të reja, ndërsa ka ftuar njërën nga vajzat për të kërcyer një vallëzim. Edi zgjodhi Anën, ndërsa u panë shumë të afërt me njëri-tjetrin. Nuk dihet ende se si do të vijojë rrugëtimi i Edit dhe nëse do […]

Continue Reading

Konkurrentja e Për’puthen degjeneron Olsën: Na ka nxjerrë në takim me zor

Antonia Gjoka është ish konkurentja që rrugëtimi i saj në Për’puthen nuk zgjati edhe shumë. Së fundmi ka qenë e ftuar në ‘Glamour Zone’ ka folur për eksperiencën e saj televizive. Ajo ka shpjeguar se ka pasur momente që e kanë detyruar të bëjë gjëra që nuk i donte. Sipas saj Meliku ishte njëri ndër […]

Continue Reading

Qytetari për Kurtin: O bre ja honksha zemrën Albin Kurtit, se pak e ka shtrenjtu rrymën sa është dashtë

Një qytetar i pyetur për shtrenjtimin e energjisë elektrike është shprehur se kjo është një veprim i mirë sipas tij nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti. “O bre ja honksha zemrën Albin Kurtit, se pak e ka shtrenjtu rrymën sa është dashtë”, është shprehur ai.

Continue Reading

Banorët e “Big Brother VIP” i bëjnë “bllok” njërit- tjetrit në shtëpi, nuk flasin as…

Ditët e fundit duket se disa prej banorëve kanë shkëputur komunikimin mes tyre. Hatërmbetjet, strategjitë dhe debatet janë reflektuar edhe në koefidencën që ata kanë me njëri-tjetrin. Si rezultat konkurentët kanë zgjedhur që jo vetëm të kenë mosmarrëveshje lidhur me lojën, port ë refuzojnë totalisht bashkëveprimet mes tyre. Banorët kanë diskutuar spektaklin e sotëm për […]

Continue Reading

Fifi sonte rikthehet në Big Brother, futet në shtëpi për personin e zemrës

Big Brother Vip rinisi sot me Primen, ndërsa Arbana Osmani ka thene menjehere nje risi qe do te kete kjo nate e sotme. Fifi qe ishte rikthyer ne program ka një surprizë për një nga banorët që janë sonte në shtëpinë e Big Brother. Nuk e prisnim fare se do ishte Monika, aktorja shqiptare. Ajo […]

Continue Reading

Reagoi pas 4 ditësh, Albani i tregon Beatriksës që s’ka nevojë për…

Të premten që shkoi, Beatrix Ramosaj ishte e eleminuara e radhës. Largimi i saj bëri bujë të madhe edhe në media edhe rrjete sociale. Këngëtarja nuk e përjetoi edhe mirë daljen e saj pasi frikësohej të përballet me botën jashtë. Deri sot ajo nuk ka reaguar fare në rrjete sociale. Përmes një postimi ajo sot […]

Continue Reading

Donaldi donte seriozisht të dilte, tani zbulon arsyen e vetme pse po qëndron ende në shtëpinë e BBV

Ndonëse shumë njerëz ishin të mendimit se pas daljes së Beatrix Donaldi do fokusohej te loja, duket se e kundërta ka ndodhur. Këto ditë Donaldi ka qenë shumë i ngarkuar emocionalisht dhe psikologjikisht, shpeshherë duke qëndruar edhe vetëm. Për më tepër, dy ditë më parë ai i tha Monikës se do që të ndërpresë lojën […]

Continue Reading