Paloma zbulon emrin: Ja kush do ta fitojë Big Brother VIP, me shpirt…

Gazetarja e njohur, Paloma, edhe pse është një nga banoret e para që ka dalë nga “Big Brother VIP”, ajo herë pas here komenton ngjarjet më pikante nga reality show. Madje ish-banorja as nuk ngurron që të komentojë BB VIP së bashku me ndjekësit e saj në “Instagram”. Ditën e djeshme, Paloma ka bërë një […]

Continue Reading

Fifi i flet Donaldit në vesh: Mos u qurravit se je burrë, na ke jashtë…

Fifi ka hyrë mbrëmjen e sotme brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ‘Big Brother Vip’. Edhe pse ardhja e saj ishte një suprizë për Monika Lubonjën, këngëtarja nuk është larguar pa u futur edhe një herë brenda shtëpisë ku ajo kaloi ditë të tëra plot energji dhe emocione pa fund. “Jam dobësuar i kam […]

Continue Reading

Çfarë thonë fqinjët për Beniadën? Rrëfehet mamaja dhe gjyshja e modeles

Mamaja dhe gjyshja e Beniadës në një lidhje live në emisionin “Shqipëria Live” treguan se ajo është vetvetja edhe në Big Brother Vip. Sipas mamasë së saj, Lindës modelja nuk ka bërë një lojë në shtëpinë më të famshme në vend . “Ajo është vetvetja, siç është edhe jashtë. më thonë që lum ti si […]

Continue Reading

Monika vazhdon “të ngacmojë” Ilirin : Ky më kujton gjyshin

TIRANE Ilir Shaqiri dhe Monika Lubonja janë dy banorët që kanë hyrë në “Big Brother VIP” që në nisje të formatit në muajin tetor. Dyshja ishin në fillim “aleatë”, por në vazhdim nuk kanë munguar debatet e forta mes tyre. Teksa po rrinte me aktoren, Arjola Demiri në dhomën e gjumit, Lubonja dëgjohet të thotë […]

Continue Reading

Zbulohet arsyeja e ndarjes mes Alvisës dhe Bashkimit, ka pasur tradhti 100%

Bashkimi dhe Alvisa i kanë dhënë fund tashmë zyrtarisht lidhjes së tyre vetëm disa javë pasi lanë programin Për’puthen si çift. Bashkimi bëri me dije se romancës i erdhi fundi përmes një postimi në rrjete sociale, ndërsa ende nuk ka asnjë reagim nga Alvisa. Në puntatën e ditës së sotme, Albi, një mik i të […]

Continue Reading

Arjoni deklaron ndarjen, plas sherri mes tij dhe Serenës në emision: Maskara, a je në metro ti o…?

Arjoni i ka punuar një rreng Serenës teksa ishin të ftuar në emisionin “N’Kosovë Show”. Ai deklaroi ndarjen, duke e habitur partneren. Serena nuk e priti aspak mirë dhe dyshja debatuan ashpër me njëri-tjetrin. Arjoni: Unë nuk po mundëm më. Kemi 2 javë krizë, debatojmë, diskutojmë…Serena: Ça krize m? Nuk kemi ardhur të flasim për […]

Continue Reading

Habit 28-vjeçarja me deklaratën: S’kam pasur ndonjëherë të dashur por dua të kem një fëmijë…

28-vjeçarja ka thënë se s’ka pasur fare të dashur dhe se nuk ka put hur fare. Mirëpo ajo ka vendosur që të bëhet nënë.mmShikovid me poshte:Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve… Ajo thotë: “Unë gjithmonë kam dashur fëmijë dhe nuk […]

Continue Reading

U tha se Beatrix është në gjendje të rëndë psikologjike, e ëma publikon letrën me fjalët prekëse

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, u largua nga shtëpia e Big Brother VIP ditën e premte (21 janar). Siç rëndom bëjnë banorët, ajo nuk pranoi të shfaqej në emisionin “Fan Club” për të rrëfyer eksperiencën që përjetoi brenda shtëpisë më të madhe në Shqipëri. Artistja refuzoi ftesën për shkak të gjendjes psikologjike e po […]

Continue Reading

E dëgjuat premtimin që Monika i bëri Fifit pasi të dalë nga shtëpia?

Monika është surprizuar nga këngëtarja e njohur Fifi, me të cilën ka krijuar miqësi të fortë gjatë qëndrimit në Big Brother VIP. Fifi këshilloi Monikën që të jetë më pozitive siç kanë qenë më parë. Ndërsa Monika u përlot dhe i tha se këto emocione nuk i ka ndjerë as me vajzën e saj ndërsa […]

Continue Reading